Kolendrosan R51 30ml (olejek kolendrowy i migdałowy), Asepta

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: ASEPTA
  • Kod producenta: 5904734577041
  • Dostępność: Dostępny Dostępny

  • Historia ceny
  • 83,00 zł
  • szt.

Zamówienie realizujemy w momencie zaksięgowania płatności. 

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

OPIS
Kolendrosan R51® – suplement diety – to połączenie olejku z nasion kolendry (Coriandrum sativum L.); z olejkiem ze słodkich migdałów (Prunus Amygdalus Dulcis). Oryginalna formuła wytwarzana tradycyjną metodą destylacji parą wodną. Spożywanie olejków z nasion kolendry i olejku ze słodkich migdałów w postaci płynnej, a nie w postaci kapsułek czy tabletek, jest bardziej korzystne, gdyż wchłanianie ich aktywnych substancji zaczyna się już w ustach. Olejki zawarte w produkcie to olejki eteryczne, dzięki czemu dodatkowo uzyskujemy naturalny efekt inhalacji.

Kolendrosan R51 wzbogaca naszą dietę w: linalol, geraniol, octan geranylu, borneol, pinen i terpinen, kwas oleinowy. Substancje te wpływają łagodnie na poprawę trawienia i przyswajania pokar mów działając wspomagająco na odbudowę właściwej flory bak teryjnej.

Oryginalna formuła naturalnych olejków eterycznych o niezwykle skutecznej sile działania w celu wspomagania organizmu w problemach z przewodem pokarmowym: nieżycie żołądka i jelit, złym trawieniu, wzdęciach oraz jako środek przeciwskurczowy. 

SKŁADNIKI
Oliwa z oliwek extra virgin; olejek z nasion kolendry (Coriandrum sativum L.) olejek ze słodkich migdałów (Prunus Amygdalus Dulcis).

Produkt może zawierać śladowe ilości kurkumy. 

SPOSÓB UŻYCIA
4-6 kropli na jedną łyżkę (5 ml) wody lub herbaty, 2-4 razy dziennie. Popić dużą ilością wody. Ze względu na swój charakterystyczny, intensywny smak preparat może powodować wydzielanie śliny. Stosować rozcieńczony.
 
Jedna porcja - 1 kropla zawiera: 1,46 mg olejku z nasion kolendry
Jedna porcja - 8 kropli zawiera: 11,68 mg olejku z nasion kolendry
Jedna porcja - 12 kropli zawiera: 17,52 mg olejku z nasion kolendry
Jedna porcja - 24 krople zawierają: 35,04 mg olejku z nasion kolendry

UWAGA
Nie przekraczać zalecanej porcji dziennej. Produkt jest suplementem diety i nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Należy przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Nie stosować u kobiet w ciąży i karmiących piersią! Osoby uczulone na olejek z nasion kolendry, olejek ze słodkich migdałów, lub oliwę z oliwek oraz osoby zażywające leki powinny przed spożyciem preparatu skonsultować się z lekarzem.